Místo konání

F5 Forum 2019 Prague se koná v Kongresovém centru Praha, 5. května 1640/65, Nusle, 140 00 Praha 4. Nejbližší stanice metra je Vyšehrad. Využijte vstup č. 4 a dále sledujte navigaci. Konference probíhá v prvním patře, kde se také nachází registrace. Instrukce, jak se nejlépe dostanete do místa konání, naleznete zde.

Wifi připojení

SSID: ForumF5
Heslo: security

Jaký je dress code pro tuto akci?

Dress code pro tento event je business casual (dlouhé kalhoty, košile, sako). V místě konání je k dispozici bezplatná šatna s obsluhou (sledujte prosím ukazatele).

Mohu s sebou F5 Forum vzít hosta?

F5 Forum je obchodně orientovaná akce, na kterou není vhodné zvát hosty, kteří nebyli zahrnutí to oficiálního zvacího procesu.

Smím za sebe vyslat náhradníka?

Pokud se nemůžete osobně akce zúčastnit a rádi byste za sebe vyslali náhradu, prosím kontaktujte zástupce F5, který může náhradního hosta schválit, a to na emailu kolar.f@f5.com

Jaké náklady mám očekávat?

Všechny náklady spojené s akcí jsou plně zajištěny a hrazeny F5 po celou dobu konference (občerstvení, program). Případné náklady spojené s Vaší dopravou, ubytováním nebo osobními výdaji jsou ve Vaší kompetenci.

Konferenční jmenovky

Konferenční jmenovky jsou vydávány hosteskami u registrace přímo v místě konference v prvním patře. Mějte s s sebou prosím pro jistotu identifikační doklad.

Laskavě vás žádáme, abyste jmenovku neodkládali po celou dobu konference. Jmenovka je vstupenkou do vyhrazených prostor akce.

Musím se registrovat do vybraných prezentací?

Ne, jednoduše se na zvolenou prezentaci včas dostavte. Program naleznete v záložce Agenda nebo na své jmenovce. Kapacita Klubu A je omezena.

Pokud objevíte oheň, aktivujte prosím nejbližší alarm a opusťte budovu nejbližším únikovým východem. Personál kongresového centra Vás a další hosty doprovodí k bezpečnému místu setkání mimo budovu. V době konání akce není plánováno žádné bezpečnostní cvičení. Uslyšíte-li tedy alarm, opusťte prosím klidně budovu nejbližším únikovým východem. Výtahy v takových případech nelze použít.

Pokud máte v průběhu akce specifický dotaz, vyhledejte prosím hostesku, které kromě dotazu předejte i Vaše kontaktní údaje. Brzy se s Vámi spojíme s odpovědí, a to i v průběhu akce, například prostřednictvím SMS.

Fotografie a video z akce budou po akci umístěny na oficiální webu akce https://interact.f5.com/F5ForumCzechMAY28.html.

Budete upozorněni na emailu, který jste vyplnili při registraci na akci.

Tombola bude realizována na konci formální části konference v cca 16:15. Šanci vyhrát jednu ze tří hodnotných cen má každý, kdo se ráno u hostesky zaregistroval a je osobně losování přítomen.