Miroslav Bajgar
Sales Engineer
Forcepoint

Miroslav Bajgar pracuje pro Forcepoint (bývalý Websense) už přes 10 let jako Sales Engineer. Za tu dobu se svět bezpečnosti výrazně změnil, ale jedno zůstává: bezpečnost je o lidech. I v předchozích zaměstnáních, kde prošel od devadesátých let všemožné pozice od správce sítě, distribuci IT, přes technickou podporu a bezpečnostního specialistu u ISP pochopil, že jakkoliv dobrý nástroj je jen učinný jen když dobře funguje i obsluha.


Marko Bobinac
Pre-Sales Manager Cloud Protection & Licensing
Thales (Gemalto) CEE

Marko Bobinac má mnohalété zkušenosti s produkty SafeNet a Gemalto. Má znalosti z oblasti Key managementu od různých šifrovacích bodů (databáze, soubory, VM, aplikace) po Hardware bezpečnostní moduly, které jsou základem pro každou moderní architekturu. Pracuje s vysoce certifikovanými krypto-agilními produkty síťového šifrování. Mezi jeho znalosti patří Thales’s PKI and OTP Authentication solutions.


Jaak Cuppens
Senior Manager Cloud
F5 Networks

Jaak Cuppens vede prodejní tým GSI a MSP Partner F5 v EMEA. Jaak nastoupil do společnosti F5 v roce 2004 a pro společnost vykonával mnoho rolí, specializující se na řízení podnikání na nových nebo rozvíjejících se trzích. Jaak je vysoce respektovaným členem v EMEA a globální partnerské komunitě. Jaak získal několik odměn a uznání za Circle of excellence F5. Jaak působí v oblasti IT od roku 1998, kdy přišel k F5 od Risc Technology, kde byl generálním ředitelem.


Jiří Doubek
Senior System Engineer
Alef Distribution

Jiří se věnuje více než 9 let návrhu, nasazení a údržbě technologie F5 v prostředích průmyslových podniků, telekomunikačních společností, veřejné správy, finančních a pojišťovacích institucí.


Radovan Gibala
Systémový inženýr
F5 Networks

Radovan Gibala, přezdívaný GiGi, je systémový inženýr se zaměřením na IT enterprise řešení. V F5 působí již 12 let a stará se o technické zázemí zákazníků a integrátorů F5 v České republice. Má více než 20ti leté zkušenosti - nejdříve jako vývojář webových aplikací, později jako specialista na IT bezpečnost a architekturu datových center. S technologíí F5 má GiGi 15 leté zkušenosti, první nabyl ve společnosti DHL.


Sergey Goncharov
Solutions Architect
Red Hat

Solution Architect pro Red Hat v CEE regióně. Věnuje se řešení infrastruktury. RedHat regionální SME pro SAP, ekosystém a paměťová řešení. RHCE, HPE MASE, F# mentor, PhD, Solidity programátor a ML/NN nadšenec.


Petr Kadrmas
Security Engineer Eastern Europe
Check Point

Petr Kadrmas je bezpečnostní inženýr Eastern Europe se sídlem v Praze. Od roku 2007 pracuje v Check Pointu, kde je zodpovědný za technické předprodejní aktivity podporující kanál a zákazníky Check Point. Pravidelně se také účastní místních bezpečnostních konferencí a tiskových akcí. Má dlouholeté zkušenosti s bezpečnostními řešeními Check Point Network, Endpoint, Cloud a Mobile.


Pavel Klimeš
Director of Security Product Development
Corpus Solutions

Ředitel rozvoje bezpečnostních produktů v Corpus Solutions a.s. Vedoucí týmu Offensive Security společnosti Corpus Solutions a.s. Definuje strategie efektivní kybernetické obrany u zákazníků. Praktické zkušenosti s realizací, detekcí a zvládáním kybernetických útoků. Autor tréninkového konceptu Cyber Defense Academy. Lektor kybernetické bezpečnosti pro IT a OT pracovníky. 21 let praxe v oboru kybernetická bezpečnost. Práce pro významné klienty v ČR (ČSOB, KB, ČNB, ŠKODA AUTO,…).


Filip Kolář
F5 Networks

Filip Kolář má v F5 na starosti Českou republiku. V F5 působí pátým rokem, nejdříve byl zodpovědný za segment telekomunikací v Čechách, Slovensku a Maďarsku. Nyní se stará o spokojenost F5 zákazníků a další rozvoj obchodní sítě partnerů v ČR.


Tomáš Kubica
Azure TSP
Microsoft

Vizionář a cloud nadšenec. Je velkým fanouškem budoucí generace IT architektury. Cloud, DevOps, Lean thinking. Rád pracuje s IT infrastrukturou (compute, storage, SDN) a deploying automation, DevOps a infrastrukturou jako kódem. Využívá moderní PaaS solutions včetně Azure App Services, Cloud Foundry a Service Fabric, CI/CD proces a silně věří v aplikační rámec open source container, jako Docker Swarm, Kubernetes a DC/OS. Rád používá aplikační rámec bez servru jako například: Azure Functions a průběh práce a procesní orchestrál s nástroji jako Azure Logic Apps. Vše automatizovat - jeho oblíbené volby jsou Ansible, Python, Terraform, Bash a PowerShell. Má rád databázi, především NoSQL, MongoDB, Cassandra, Azure DocumentDB a Redis. Taky rád pracuje s relačními databázemi, jako Azure SQL a MySQL. Úplně dobrý není v oblasti Big Data, ale zajímá se o studovámí základů Hadoop, Spark a Storm. Co jej ještě čeká - v současnosti se snaží dostat hlouběji do problémů loT, mechanického učení, umělé inteligence, cloud bezpečnosti...uvidíme, co to přinese.


Jakub Láznička
Technical consultant
Simac

Oblasti kybernetické bezpečnosti se věnuje od roku 2014 v pozici technického konzultanta. Ve společnosti SIMAC má na starost technické zastřešení produktového portfolia F5. Realizoval projekty s využitím většiny modulů, které společnost F5 nabízí.


Ivo Němeček
CCIE emeritus, ředitel projekční divize
Simac Technik ČR

V letech 1996 - 2018 pracoval ve firmě Cisco na pozicích systémový inženýr, specialista na bezpečnostní technologie, technický, obchodní a generální ředitel. Od roku 2018 vede ve firmě Simac Technik ČR projekční oddělení zaměřené na řešení v oblasti bezpečnosti, síťové infrastruktury a IoT.


Martin Oravec
Systémový inženýr
F5 Networks

Martin Oravec, systémový inženýr - v F5 působící šestým rokem - se zaměřením na řešení pro ISP a Telco v regionu střední a východní Evropy. Martin má 20-leté mezinárodní zkušenosti jako Core Network architekt pro globální Telco/ISP operátory.


Jiří Petrásek
System Engineer & F5 Networks Certified Trainer
Arrow ECS

Od roku 2006 pracuje ve firmě Arrow ECS a.s., kde se zabývá dostupností aplikací a jejich bezpečným doručováním koncovým uživatelům. Produktům F5 Networks se věnuje od roku 2008. Ve společnosti Arrow ECS a.s. provádí technické konzultace, implementace, prodejní podporu a působí také jako školitel produktů F5 Networks.


Lukáš Slabý
Security Designer
T-Mobile

Návrhu a provozu IT bezpečnostních řešení se věnuje posledních deset. Má zkušenosti na pozicích Network administrátor, Systémový specialista a Security Designer.

Podílel se na velkých projektech od zadání, návrhu řešení, realizace až po jejich provozování. V T-Mobile pracuje od ledna 2017 v oddělení B2B Services Development a je zodpovědný za technickou stránku služeb jako je "Sdílená F5 WAF".


Jiří Šedina
IT System Administrator
Tipsport

V letech 1993-2015 specialista bezpečnostní infrastruktury ČEZ ICT Services - administrace Cisco, CheckPoint, F5, RSA. Od roku 2018 IT system administrator ve společnosti Tipsport.


Milan Šimčík
Senior System Engineer
Alef Distribution

Milan se zabývá technologiemi F5 Networks zajišťující komplexní ochranu webových aplikací či datových center před aplikačními nebo DoS a DDoS útoky, řešení vysoké dostupnosti aplikací a DNS infrastruktury nebo také řešením řízení bezpečného přístupu k aplikacím, internetu, VDI infrastruktuře či cloudovým službám.


Vladimír Špička
Sr. Territory Account Manager
Forcepoint

V oblasti IT působí od roku 1992. První zkušenosti získal v oblasti síťových operačních systémů client/server, věnoval se bezpečnostním produktům, dále virtualizačním technologiím a v současné době pracuje ve společnosti Forcepoint, kde je zodpovědný za vztahy se zákazníky a partnery v České republice.


Alfredo Vistola
F5 Networks

Alfredo Vistola byl 27 let zaměstnaný v IT průmyslu, a to u velice známých IT dodavatelů. V roce 2004 se připojil k F5 Networks – světově známé bezpečnostně-obchodní skupině a specializoval se na zabezpečení webových aplikací, ochranu před podvody, DDoS prevenci, správu uživatelů, rolí a oprávnění (Identity Access Management), skupinový i soukromý Cloud.

Je součástí týmu F5 Security Tiger, publikoval několik bezpečnostních článků a zkoumal malware zaměřený na financování trojských koní. Několikrát hovořil na průmyslových, bezpečnostních událostech, jako je ISACA dny zabezpečení internetu, e-Crime, PCI, OWASP, Infosecurity, summitu bezpečnosti Gartner a od roku 2005 je držitelem CEH, SANS a několika dalších certifikaci.