Check Point

Platinový

Check Point Software Technologies Ltd. je přední poskytovatel kyberbezpečnostních řešení pro vlády a organizace po celém světě. Chrání zákazníky před kyberútoky 5. generace prostřednictvím unikátních řešení, která nabízí bezkonkurenční úspěšnost zachycení malwaru, ransomwaru a jiných cílených útoků.

Check Point nabízí víceúrovňovou bezpečnostní architekturu s pokročilou prevencí hrozeb 5. generace pro podnikové sítě, cloud a mobilní prostředí, Check Point navíc poskytuje nejkomplexnější a nejintuitivnější nástroje pro správu zabezpečení. Check Point chrání více než 100 000 organizací všech velikostí.

Actinet Informační systémy

Zlatý

Od r. 1999 výhradně zaměření na bezpečnost informačních systémů a komunikačních technologií: Firewalling, šifrování, ochrana sítí, serverů, pracovních stanic i mobilních zařízení, autentizace, SIEM, Reporting, Compliance, poradenství, bezpečnostní analýzy a audity...

Vysoká úroveň partnerství: Check Point, Juniper, Pulse Networks, Fortinet, Trend Micro, EMC2 RSA, Tufin, Symantec, Thales (Gemalto), Microfocus (ArcSight), F5, Infoblox, Cisco,...

Zákazníci z TOP 50 nejvýznamnějších společností v ČR

Rozsáhlé, komplexní projekty zabezpečení: Tisíce uživatelů, vysoké nároky na dostupnost a kvalitu služeb

Průmyslové podniky, telekomunikace, doprava, finanční a pojišťovací instituce, veřejná správa,...

Corpus Solutions

Zlatý

Corpus Solutions je konzultační a technologickou společností, která se specializuje na oblast aplikované kybernetické bezpečnosti. Vyvíjíme a implementujeme podpůrné nástroje, které usnadňují rychlou identifikaci kybernetických hrozeb u zákazníků a poskytují okamžitou visibilitu chráněných infrastruktur. Zákazníky systematicky vedeme k tomu, aby se naučili rozumět kybernetickým hrozbám, které ohrožují jejich bussiness a dokázali na ně správně reagovat.

Naše hodnota leží ve vysoce profesionálních službách, které jsou poskytovány odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti kybernetické bezpečnosti. Právě tyto zkušenosti se snažíme předávat dále našim zákazníkům.

Forcepoint

Zlatý

V době cloudových aplikací a programů BYOD mobilních aplikací již nestačí tradiční přístup zajištění ochrany dat, jenž byl založený na strategii ochrany perimetru a koncového bodu.

A to z toho důvodu, že generuje příliš mnoho incidentů, které je téměř nemožné správně analyzovat, natož přijmout příslušná opatření. Proto Forcepoint zaměřuje pozornost na dvě konstanty, které zůstavají i v době digitální transformace součástí většiny procesů. Jsou to DATA a UŽIVATELÉ. Hlavním cílem je pochopit kontext chování uživatelů při práci s daty, identifikovat nejrizikovější uživatele a na ně dynamicky aplikovat příslušné bezpečnostní politiky.

Naše řešení jsou provozována ve společnostech od desítek uživatelů až po globální korporace, ve všech oblastech podnikání i státních institucích.

Gemalto

Zlatý

Pokaždé, když používáme digitální služby vytváříme a vyměňujeme si miliardy dat. Není to jen objem dat, který roste. Digitální interakce lidí se od roku 2010 do roku 2025 vynásobí faktorem 50.

Pro ty, kteří formují digitální interakce zítřka poskytujeme digitální bezpečnost, která umožňuje důvěryhodné a bezpečné spojení už dnes.

Naše technologie pro digitální identitu a ochranu dat najdete ve všech oblastech moderního života. Jsme u toho, když si banky vyměňují finanční prostředky, lidé cestují přes hranice, řidiči vstupují do propojených automobilů nebo se miliony z nás bezpečne přihlašují k aplikacím.

Dne 17. prosince 2017 společnost Thales oznámila svůj záměr získat společnost Gemalto a dne 2. dubna 2019 byla transakce oficiálně ukončena. Gemalto je nyní oficiální součástí skupiny Thales Group.

Microsoft

Zlatý

Microsoft umožňuje digitální transformaci v éře inteligentního cloudu a inteligentního internetu věcí. Naší misí je pomoci každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety – v dubnu roku 1975. Český tým zahájil činnost v roce 1992. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. V pražské kanceláři působí také velké vývojové centrum, které se podílí na vývoji vlajkových produktů jako Dynamics 365 (cloudové řešení pro řízení vztahů se zákazníky), Microsoft Teams (nástroj pro spolupráci) či Skype pro spotřebitele.

Red Hat

Zlatý

Jsme Red Hat®, přední světový poskytovatel open source řešení.

Pomáháme více než 90 % firem z žebříčku Fortune 500 řešit obchodní problémy, sladit jejich IT a obchodní strategie a připravit se na budoucnost technologie. Děláme to tak, že poskytujeme bezpečná řešení, prostřednictvím otevřeného obchodního modelu a cenově dostupného, předvídatelného modelu subskripce. Open source formuje náš vývoj, obchodní postupy i firemní kulturu.

 

Simac Technik ČR

Zlatý

Jsme přední systémový integrátor v oblasti návrhu, realizace a servisní podpory informačních a komunikačních systémů. V České republice máme status akciové společnosti, která je součástí nizozemského nadnárodního holdingu Simac Techniek N.V. Na českém trhu působíme již od roku 1994 a najdete nás v Praze a v Brně.

Naším cílem je být efektivní volbou pro organizace a společnosti, které hledají spolehlivého a ekonomicky silného partnera s odborně vyškoleným týmem a dlouholetou zkušeností nejen na českém trhu. Systémová integrace v podání naší společnosti je o komplexním řešení potřeb zákazníků, které integruje infrastrukturu, bezpečnost, management, konzultace a aplikace. Více informací na www.simac.cz

T-Mobile Czech Republic

Zlatý

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

Dimension Data

Stříbrný

Již od svého založení před více než 30 lety je Dimension Data jedním ze světových leaderů v ICT službách. Naše historie je protkaná důležitými milníky, cenami a úspěchy, na které jsme velmi pyšní. Více informací najdete na této adrese

Flowmon

Stříbrný

Flowmon Networks pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat jejich síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX). Díky řešení Flowmon získávají IT profesionálové po celém světě kontrolu nad síťovým provozem, zvyšují výkonnost aplikací a chrání své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení.

S vášní posouváme možnosti technologie pro viditelnost a diagnostiku počítačových sítí. Naše řešení identifikované v reportech agentury Gartner je výjimečné svým výkonem, škálovatelností a snadností používání. Proto velké společnosti, poskytovatelé datových služeb, státní organizace i menší a střední firmy po celém světě spoléhají na Flowmon, když chtějí překonat nejistotu a zajistit pořádek ve svém IT prostředí.

Díky vlastnímu vývoji a výzkumu, partnerství s univerzitami a světovými technologickými lídry, je Flowmon Networks jedna z nejrychleji rostoucích technologických firem v odvětví.

ICZ

Stříbrný

Skupina ICZ patří v rámci střední Evropy mezi významné dodavatele integrovaných informačních systémů. Disponuje ucelenou a vzájemně provázanou nabídkou řešení a služeb a svým záběrem pokrývá oblasti specifického aplikačního programového vybavení, systémové integrace, bezpečnosti, komunikace a infrastruktury.

Své produkty a služby poskytuje odvětvím veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, energetiky, dopravy, obrany, financí, výroby a logistiky.

 

Alef Distribution

Distributor

Společnost ALEF Distribution CZ je stabilním dodavatelem informačních technologií již od roku 1994. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory v České republice, na Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. specializující se na high-end komunikační a informační technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, Splunk, Thycotic aj.

V návaznosti na stále větší požadavky na řešení pro poskytování aplikací se společnost stala oficiálním distributorem F5 Networks na českém trhu.

Arrow ECS

Distributor

Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše obchodní partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Díky tomu, že více než 1200 zaměstnanců Arrow ECS EMEA poskytuje zákazníkům služby ve 28 zemích, můžeme sdílet jejich znalosti a zkušenosti a předávat je dále svým zákazníkům – resellerům a poskytovatelům IT služeb. Nabízíme jim špičkové produkty a řešení, profesionální služby, autorizovaná školení, partnerské programy a pomoc při vytváření poptávky u jejich koncových zákazníků.

Portfolio produktů je složeno z nabídky předních světových výrobců IT. Zaměřujeme se na řešení v následujících oblastech: cloud, datová centra, bezpečnost, analýza strojových dat, internet věcí. Více informací naleznete na stránkách www.arrowecs.cz.